Počasie Delicias dnes
Predpoveď počasia Delicias 17. máj 2026
Cez deň jasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 28 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Delicias, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 85 % | 19 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 28 % | 12 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 42 % | 14 °C | 41 % | 0% | 0% | 33% | 12% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 82 % | 17 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 17 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 35 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1009 hPa | 31 % | 14 °C | 18 % | 0% | 0% | 10% | 8% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 39 % | 14 °C | 43 % | 0% | 0% | 42% | 3% | |
Delicias, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,7379; -93,3158
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 993 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Berriozábal, Berriozábal
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Delicias, Mexiko. Predpoveď počasia Delicias.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Delicias dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Delicias
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Delicias
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:09 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 19:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:12 | 17.05.2026 19:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |