Počasie Dolores Cuadrilla de Enmedio dnes
| 30 °C | 28 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 19:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 23:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Predpoveď počasia Dolores Cuadrilla de Enmedio 16. máj 2026
Popoludní silné dažďové prehánky, večer dažďové prehánky. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 7,9 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dolores Cuadrilla de Enmedio, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 25 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1010 hPa | 23 % | 7 °C | 21 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 22 % | 7 °C | 24 % | 0% | 0% | 20% | 4% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 21 % | 7 °C | 24 % | 0% | 0% | 10% | 15% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 32 °C 31 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 20 % | 6 °C | 79 % | 0% | 0% | 38% | 70% | |
| 17:00
01:00
| silný dážď | 30 °C 28 °C |
5,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severný |
1006 hPa | 24 % | 7 °C | 96 % | 0% | 0% | 80% | 75% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 19 °C 20 °C |
2,1 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 83 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 90% | 94% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 17 °C | 54 % | 0% | 0% | 26% | 40% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 84 % | 16 °C | 32 % | 0% | 0% | 2% | 30% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1013 hPa | 86 % | 16 °C | 44 % | 0% | 0% | 26% | 25% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 78 % | 14 °C | 13 % | 0% | 0% | 7% | 7% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 13 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 74 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1013 hPa | 72 % | 12 °C | 9 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1013 hPa | 70 % | 12 °C | 15 % | 0% | 0% | 5% | 10% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 74 % | 12 °C | 23 % | 0% | 0% | 15% | 9% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 75 % | 12 °C | 13 % | 0% | 0% | 3% | 10% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 77 % | 12 °C | 7 % | 0% | 1% | 2% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 12 °C | 10 % | 0% | 0% | 2% | 8% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 48 % | 11 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 36 % | 9 °C | 35 % | 0% | 0% | 10% | 26% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 29 % | 8 °C | 33 % | 0% | 0% | 9% | 26% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 27 % | 7 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 2% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 25 % | 7 °C | 21 % | 0% | 0% | 18% | 4% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1008 hPa | 24 % | 7 °C | 21 % | 0% | 0% | 17% | 7% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 29 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 24 % | 7 °C | 70 % | 0% | 0% | 68% | 7% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 28 °C 27 °C |
0,3 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 28 % | 7 °C | 40 % | 0% | 0% | 30% | 14% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 26 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 25 % | 6 °C | 58 % | 0% | 0% | 28% | 43% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 26 °C 25 °C |
0,5 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1007 hPa | 33 % | 8 °C | 75 % | 0% | 0% | 35% | 64% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
0,8 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 13 °C | 46 % | 0% | 0% | 21% | 32% | |
| 20:00
04:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,7 mm | 6.4 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 75 % | 14 °C | 48 % | 0% | 0% | 29% | 26% | |
| 21:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 14 °C | 27 % | 0% | 0% | 21% | 7% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dolores Cuadrilla de Enmedio, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,3526; -100,0797
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 642
Nadmorská výška: 2088 m
Administratívna časť:
- Estado de Querétaro, Queretaro
- San Juan del Río, San Juan del Río, Querétaro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dolores Cuadrilla de Enmedio, Mexiko. Predpoveď počasia Dolores Cuadrilla de Enmedio.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dolores Cuadrilla de Enmedio dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dolores Cuadrilla de Enmedio
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dolores Cuadrilla de Enmedio
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:35 | 16.05.2026 19:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |