Počasie Don Samuel týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Don Samuel na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
36 / 23°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 27 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 35 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 18:24
PO HODINÁCH
západ slnka 18:24
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Don Samuel, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 60 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1006 hPa | 27 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 19 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 28 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 29 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Don Samuel, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,6833; -90,8500
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 50 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Carmen, Ciudad del Carmen
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Don Samuel, Mexiko. Predpoveď počasia Don Samuel.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Don Samuel dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Don Samuel
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 18:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 18:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 19:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 19:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:03 | 29.04.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |