Počasie Dos Caminos pozajtra
Predpoveď počasia Dos Caminos 28. apríl 2026
Cez deň jasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 22 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dos Caminos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 65 % | 3 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 18 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 24 % | 0 °C | 53 % | 0% | 0% | 28% | 32% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 60 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1019 hPa | 48 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 28 % | 5 °C | 20 % | 0% | 0% | 18% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 24 % | 1 °C | 58 % | 0% | 0% | 57% | 3% | |
Dos Caminos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4024; -99,5654
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dos Caminos, Mexiko. Predpoveď počasia Dos Caminos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dos Caminos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dos Caminos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:49 | 28.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |