Počasie Ejido de Tenayuca (Cola de Caballo) dnes
| 19 °C | 19 °C | 20:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 21:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 22:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 23:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
Predpoveď počasia Ejido de Tenayuca (Cola de Caballo) 18. máj 2026
Cez deň najvyššia teplota 20 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ejido de Tenayuca (Cola de Caballo), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1015 hPa | 59 % | 11 °C | 73 % | 0% | 0% | 48% | 50% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 12 °C | 34 % | 0% | 0% | 25% | 11% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 63 % | 11 °C | 5 % | 0% | 0% | 1% | 4% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 62 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 65 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1017 hPa | 84 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 85 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 87 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 88 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 69 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 58 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1018 hPa | 48 % | 11 °C | 21 % | 0% | 3% | 18% | 0% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1017 hPa | 41 % | 10 °C | 40 % | 0% | 11% | 29% | 6% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 37 % | 10 °C | 25 % | 0% | 3% | 10% | 12% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 34 % | 9 °C | 53 % | 0% | 9% | 17% | 44% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 27 °C 26 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 31 % | 8 °C | 68 % | 0% | 1% | 21% | 58% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 30 % | 8 °C | 76 % | 0% | 0% | 22% | 69% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 26 °C 25 °C |
5,1 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1012 hPa | 32 % | 8 °C | 95 % | 0% | 0% | 53% | 89% | |
| 17:00
01:00
| silný dážď | 19 °C 19 °C |
3,4 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 13 °C | 89 % | 0% | 5% | 41% | 83% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
1,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 77 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 92% | |
| 19:00
03:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 77 % | 13 °C | 97 % | 0% | 0% | 32% | 96% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1019 hPa | 78 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 79% | 94% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 77 % | 13 °C | 96 % | 0% | 0% | 48% | 96% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 13 °C | 96 % | 0% | 0% | 53% | 95% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1021 hPa | 78 % | 13 °C | 96 % | 0% | 0% | 31% | 94% | |
Ejido de Tenayuca (Cola de Caballo), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5716; -99,1640
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 43
Nadmorská výška: 2379 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Tlalnepantla de Baz, Tlalnepantla, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ejido de Tenayuca (Cola de Caballo), Mexiko. Predpoveď počasia Ejido de Tenayuca (Cola de Caballo).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ejido de Tenayuca (Cola de Caballo) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ejido de Tenayuca (Cola de Caballo)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ejido de Tenayuca (Cola de Caballo)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:33 | 18.05.2026 21:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |