Počasie Ejido el Coyme týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ejido el Coyme na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
31 / 15°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 05:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ejido el Coyme, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 46 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 52 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 59 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 83 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 14 % | 0 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 13 % | 0 °C | 49 % | 0% | 0% | 2% | 48% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 48 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1012 hPa | 75 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1009 hPa | 21 % | 6 °C | 85 % | 0% | 0% | 6% | 84% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1007 hPa | 34 % | 8 °C | 59 % | 0% | 0% | 38% | 38% | |
Ejido el Coyme, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6019; -100,2369
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 224
Nadmorská výška: 1908 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ejido el Coyme, Mexiko. Predpoveď počasia Ejido el Coyme.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ejido el Coyme dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ejido el Coyme
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:43 | 29.04.2026 04:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |