Počasie Ejido San Buenaventura (La Prepa) dnes
| 21 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
Predpoveď počasia Ejido San Buenaventura (La Prepa) 16. máj 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer dažďové prehánky. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 4,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ejido San Buenaventura (La Prepa), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 63 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 56 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 44 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 34 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 28 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 21 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 17 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 15 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 10% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 12 % | -1 °C | 22 % | 0% | 0% | 2% | 21% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1007 hPa | 11 % | -2 °C | 38 % | 0% | 0% | 3% | 37% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 11 % | -2 °C | 39 % | 0% | 0% | 2% | 38% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 11 % | -3 °C | 82 % | 0% | 0% | 75% | 34% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 24 °C |
1,3 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 26 % | 5 °C | 61 % | 0% | 0% | 38% | 41% | |
| 19:00
03:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
2,4 mm | 6.0 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 50 % | 10 °C | 53 % | 0% | 0% | 35% | 28% | |
| 20:00
04:00
| dažďové prehánky | 18 °C 18 °C |
0,6 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1015 hPa | 67 % | 11 °C | 71 % | 0% | 1% | 63% | 18% | |
| 21:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1016 hPa | 69 % | 13 °C | 50 % | 0% | 0% | 10% | 46% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 12 °C | 12 % | 0% | 0% | 3% | 9% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 72 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 82 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 51 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 43 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 37 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 32 % | 8 °C | 11 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1011 hPa | 28 % | 7 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 1% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 26 % | 6 °C | 33 % | 0% | 0% | 24% | 13% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 25 % | 6 °C | 82 % | 0% | 0% | 32% | 75% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 25 °C 24 °C |
0,9 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 33 % | 7 °C | 95 % | 0% | 0% | 74% | 77% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 22 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 42 % | 9 °C | 60 % | 0% | 0% | 45% | 32% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1010 hPa | 42 % | 9 °C | 39 % | 0% | 0% | 20% | 25% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 11 °C | 58 % | 0% | 0% | 48% | 19% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 12 °C | 51 % | 0% | 0% | 34% | 26% | |
| 21:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 17 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 12 °C | 37 % | 0% | 2% | 35% | 4% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 75 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 73 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
Ejido San Buenaventura (La Prepa), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5857; -98,9114
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 90
Nadmorská výška: 2253 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Tezoyuca, Tezoyuca, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ejido San Buenaventura (La Prepa), Mexiko. Predpoveď počasia Ejido San Buenaventura (La Prepa).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ejido San Buenaventura (La Prepa) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ejido San Buenaventura (La Prepa)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ejido San Buenaventura (La Prepa)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:32 | 16.05.2026 19:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |