Počasie El Alamito Buenavista dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Alamito Buenavista na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 17°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 05:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 11:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 17:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
|
|
Predpoveď počasia El Alamito Buenavista, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1008 hPa | 68 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 31 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 20 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 28 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 40 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 18 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 12 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 20 % | 2 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
El Alamito Buenavista, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,1780; -110,8529
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 712
Nadmorská výška: 250 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- Hermosillo, Hermosillo, Sonora
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Alamito Buenavista, Mexiko. Predpoveď počasia El Alamito Buenavista.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Alamito Buenavista dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Alamito Buenavista
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:23 | 01.05.2026 05:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |