Počasie El Anono týždeň
Predpoveď počasia pre mesto El Anono na tento a budúci týždeň.
Piatok 1. máj
34 / 23°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Anono, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 22 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1004 hPa | 94 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1003 hPa | 51 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1001 hPa | 63 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 91 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1001 hPa | 90 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severný |
1007 hPa | 60 % | 23 °C | 42 % | 0% | 42% | 15% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,2 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 67 % | 21 °C | 21 % | 0% | 19% | 1% | 1% | |
El Anono, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,1178; -97,9017
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 11
Nadmorská výška: 170 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Tepetzintla, Tepetzintla, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Anono, Mexiko. Predpoveď počasia El Anono.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Anono dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Anono
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:17 | 01.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |