Počasie El Arenal vikend
Predpoveď počasia pre mesto El Arenal na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
19 / 15°C
| 17.3 mm | 2 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Arenal, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 12 °C | 79 % | 0% | 0% | 78% | 3% | |
| 06:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
5,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 10 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
11,9 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 15 °C | 68 % | 0% | 19% | 12% | 56% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 16 °C | 99 % | 0% | 16% | 90% | 96% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 12 °C | 35 % | 0% | 0% | 20% | 32% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,4 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1017 hPa | 79 % | 10 °C | 71 % | 0% | 1% | 0% | 70% | |
| 12:00
20:00
| slabý dážď | 22 °C 22 °C |
0,7 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1017 hPa | 57 % | 13 °C | 96 % | 0% | 10% | 21% | 94% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 15 °C | 59 % | 0% | 17% | 3% | 49% | |
El Arenal, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,0056; -97,5852
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 152
Nadmorská výška: 996 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Zoquiapan, Zoquiapan, Puebla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Arenal, Mexiko. Predpoveď počasia El Arenal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Arenal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Arenal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:48 | 23.05.2026 00:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |