Počasie El Bajío dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Bajío na 10 dní.
Utorok 2. jún
32 / 23°C
| 18.3 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 19:13
PO HODINÁCH
západ slnka 19:13
|
|
Predpoveď počasia El Bajío, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
3,6 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 67 % | 0% | 49% | 2% | 33% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 30 % | 0% | 14% | 20% | 3% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 36 °C |
1,9 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1013 hPa | 57 % | 22 °C | 10 % | 0% | 5% | 2% | 4% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
12,5 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 79 % | 23 °C | 41 % | 0% | 8% | 0% | 35% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 23 °C 28 °C |
1,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1016 hPa | 98 % | 22 °C | 80 % | 0% | 48% | 39% | 39% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 19 % | 0% | 15% | 5% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 31 °C 36 °C |
4,7 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1015 hPa | 63 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 23 °C | 16 % | 0% | 6% | 9% | 3% | |
El Bajío, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,1625; -98,1433
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Pánuco, Pánuco, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Bajío, Mexiko. Predpoveď počasia El Bajío.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Bajío dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Bajío
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 19:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:43 | 02.06.2026 07:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |