Počasie El Barro, Durango dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Barro, Durango na 10 dní.
Piatok 1. máj
36 / 21°C
| 0.0 mm | 2 km/h |
| 28 °C | 26 °C | 00:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 19:25
PO HODINÁCH
západ slnka 19:25
|
|
Predpoveď počasia El Barro, Durango, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 17 % | 0 °C | 46 % | 0% | 0% | 10% | 40% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 73 % | 16 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1005 hPa | 12 % | 0 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 36 °C 31 °C |
0,0 mm | 11.1 m/s40 km/h západný |
998 hPa | 6 % | -5 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 22 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 35 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1009 hPa | 19 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1004 hPa | 14 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
El Barro, Durango, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,8342; -103,3945
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 745
Nadmorská výška: 1108 m
Administratívna časť:
- Estado de Durango, Durango, Durango
- Gómez Palacio, Gómez Palacio, Durango
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Barro, Durango, Mexiko. Predpoveď počasia El Barro, Durango.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Barro, Durango dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Barro, Durango
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:47 | 01.05.2026 05:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |