Počasie El Bellaco týždeň
Predpoveď počasia pre mesto El Bellaco na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
34 / 19°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 19 °C | 18 °C | 05:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Bellaco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 26 % | 2 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 27 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 32 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 34 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 34 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 37 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 36 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 11 % | 0 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1005 hPa | 9 % | -3 °C | 28 % | 0% | 0% | 14% | 15% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1011 hPa | 27 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 38 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 13 % | 1 °C | 73 % | 0% | 0% | 3% | 72% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 13 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 47% | 99% | |
El Bellaco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5064; -103,3248
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2043 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Santa María de la Paz, Ignacio Allende, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Bellaco, Mexiko. Predpoveď počasia El Bellaco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Bellaco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Bellaco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:56 | 29.04.2026 04:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |