Počasie El Bolso de los Cerros dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Bolso de los Cerros na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
34 / 26°C
| 0.1 mm | 8 km/h |
| 27 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
|
|
Predpoveď počasia El Bolso de los Cerros, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 25 °C | 35 % | 0% | 32% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 26 °C 33 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 98 % | 25 °C | 65 % | 0% | 65% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 51 % | 22 °C | 22 % | 0% | 0% | 2% | 21% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 23 °C | 84 % | 0% | 0% | 2% | 84% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 99 % | 25 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 33 °C 38 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 60 % | 23 °C | 90 % | 0% | 85% | 2% | 34% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 59 % | 23 °C | 93 % | 0% | 4% | 6% | 93% | |
El Bolso de los Cerros, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,4633; -96,1547
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 14
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Tierra Blanca, Tierra Blanca, Oaxaca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Bolso de los Cerros, Mexiko. Predpoveď počasia El Bolso de los Cerros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Bolso de los Cerros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Bolso de los Cerros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:44 | 22.05.2026 00:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |