Počasie El Buen Pastor dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Buen Pastor na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
36 / 25°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 27 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 18:35
PO HODINÁCH
západ slnka 18:35
|
|
Predpoveď počasia El Buen Pastor, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1011 hPa | 74 % | 22 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 90 % | 23 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 17 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1008 hPa | 44 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 2% | 96% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1010 hPa | 72 % | 21 °C | 21 % | 0% | 1% | 3% | 18% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 84 % | 21 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 38 % | 19 °C | 90 % | 0% | 0% | 12% | 89% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 41 % | 17 °C | 86 % | 0% | 0% | 4% | 86% | |
El Buen Pastor, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,4400; -91,9431
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 217 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Palenque, Palenque
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Buen Pastor, Mexiko. Predpoveď počasia El Buen Pastor.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Buen Pastor dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Buen Pastor
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 18:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 18:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:42 | 19:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 19:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:28 | 21.05.2026 23:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |