Počasie El Porvenir dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Porvenir na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
35 / 26°C
| 2.7 mm | 7 km/h |
| 28 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
|
|
Predpoveď počasia El Porvenir, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 82 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
1,1 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
35 °C 39 °C |
0,6 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 44 % | 20 °C | 46 % | 0% | 3% | 2% | 43% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
1,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 67 % | 23 °C | 89 % | 0% | 7% | 2% | 87% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 44 % | 0% | 3% | 0% | 42% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 31 °C |
1,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 33 °C 37 °C |
2,5 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 50 % | 21 °C | 49 % | 0% | 13% | 16% | 35% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 33 °C |
2,2 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 24 °C | 84 % | 0% | 45% | 3% | 70% | |
El Porvenir, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,8221; -99,4779
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 10
Nadmorská výška: 116 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- San Marcos, San Marcos, Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Porvenir, Mexiko. Predpoveď počasia El Porvenir.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Porvenir dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Porvenir
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:00 | 22.05.2026 00:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |