Počasie El Porvenir dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Porvenir na 10 dní.
Streda 27. máj
31 / 24°C
| 0.1 mm | 6 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
|
|
Predpoveď počasia El Porvenir, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1007 hPa | 95 % | 23 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1006 hPa | 98 % | 23 °C | 95 % | 0% | 64% | 0% | 85% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 24 °C | 89 % | 0% | 85% | 0% | 24% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1003 hPa | 80 % | 25 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 92 % | 25 °C | 8 % | 0% | 0% | 6% | 2% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 92 % | 24 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 65 % | 26 °C | 60 % | 0% | 60% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 83 % | 26 °C | 42 % | 0% | 1% | 0% | 41% | |
El Porvenir, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2022; -96,8631
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- San Rafael, San Rafael, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Porvenir, Mexiko. Predpoveď počasia El Porvenir.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Porvenir dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Porvenir
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:17 | 27.05.2026 03:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |