Počasie El Potrero pozajtra
| 18 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 15:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
Predpoveď počasia El Potrero 18. máj 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie polojasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 1,7 mm. V noci najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Potrero, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1018 hPa | 91 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1017 hPa | 90 % | 11 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 10 °C | 27 % | 27% | 27% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 98 % | 10 °C | 28 % | 26% | 28% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 99 % | 10 °C | 82 % | 84% | 82% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 98 % | 10 °C | 82 % | 84% | 82% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1018 hPa | 97 % | 10 °C | 80 % | 68% | 80% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1019 hPa | 93 % | 10 °C | 81 % | 53% | 81% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 11 °C | 32 % | 14% | 32% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 67 % | 11 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 49 % | 9 °C | 7 % | 0% | 3% | 5% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 40 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 7% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1014 hPa | 36 % | 8 °C | 16 % | 0% | 2% | 8% | 7% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 32 % | 7 °C | 41 % | 0% | 0% | 27% | 18% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 26 °C 25 °C |
0,6 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1011 hPa | 29 % | 6 °C | 71 % | 0% | 0% | 18% | 67% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 19 °C 18 °C |
0,3 mm | 6.2 m/s22 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 59 % | 11 °C | 76 % | 0% | 6% | 39% | 59% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
0,2 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 46 % | 9 °C | 74 % | 0% | 1% | 23% | 66% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 48 % | 9 °C | 43 % | 0% | 0% | 12% | 35% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 56 % | 10 °C | 55 % | 0% | 6% | 18% | 43% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 92 % | 11 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 9 °C | 31 % | 0% | 27% | 0% | 5% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
9,7 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 39 % | 9 °C | 31 % | 0% | 6% | 21% | 11% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,3 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1019 hPa | 77 % | 12 °C | 97 % | 0% | 13% | 49% | 96% | |
El Potrero, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8033; -98,5658
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 11
Nadmorská výška: 2452 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tepeapulco, Tepeapulco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Potrero, Mexiko. Predpoveď počasia El Potrero.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Potrero dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Potrero
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:30 | 18.05.2026 21:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |