Počasie El Potrillo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Potrillo na 10 dní.
Pondelok 4. máj
31 / 24°C
| 2.3 mm | 22 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 18:27
PO HODINÁCH
západ slnka 18:27
|
|
Predpoveď počasia El Potrillo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 98% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,6 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 99% | 6% | 100% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,3 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 62 % | 23 °C | 90 % | 0% | 16% | 7% | 88% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1010 hPa | 75 % | 22 °C | 24 % | 0% | 22% | 8% | 0% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 81 % | 20 °C | 11 % | 0% | 7% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 89 % | 21 °C | 94 % | 0% | 19% | 0% | 93% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 50 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
El Potrillo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,3750; -91,2019
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 4
Nadmorská výška: 18 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Carmen, Ciudad del Carmen
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Potrillo, Mexiko. Predpoveď počasia El Potrillo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Potrillo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Potrillo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 18:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 18:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 19:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 20:25 | 04.05.2026 07:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |