Počasie El Potrillo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Potrillo na 10 dní.
Utorok 26. máj
35 / 25°C
| 2.6 mm | 11 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:23
západ slnka 18:35
PO HODINÁCH
západ slnka 18:35
|
|
Predpoveď počasia El Potrillo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 24 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 35 °C 39 °C |
2,3 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 45 % | 21 °C | 35 % | 0% | 6% | 7% | 26% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 35 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 25 °C | 88 % | 0% | 0% | 11% | 88% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 90 % | 0% | 0% | 7% | 89% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 75 % | 0% | 7% | 0% | 72% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 36 °C 40 °C |
1,5 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 45 % | 22 °C | 25 % | 0% | 15% | 3% | 8% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1006 hPa | 88 % | 27 °C | 41 % | 0% | 0% | 2% | 40% | |
El Potrillo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7508; -90,5186
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Campeche, Campeche, Campeche
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Potrillo, Mexiko. Predpoveď počasia El Potrillo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Potrillo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Potrillo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:23 | 18:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 19:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:00 | 26.05.2026 02:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |