Počasie El Progreso dnes
Predpoveď počasia El Progreso 18. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa polojasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 2,0 mm. V noci najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Progreso, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 87 % | 17 °C | 89 % | 0% | 89% | 0% | 4% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 17 °C | 42 % | 0% | 20% | 0% | 27% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 16 °C | 43 % | 0% | 4% | 0% | 39% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 16 °C | 54 % | 0% | 2% | 0% | 53% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 97 % | 16 °C | 45 % | 0% | 3% | 0% | 43% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 83 % | 16 °C | 39 % | 0% | 1% | 0% | 37% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 16 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 52 % | 15 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 41 % | 13 °C | 28 % | 0% | 3% | 11% | 18% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 29 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1013 hPa | 36 % | 12 °C | 38 % | 0% | 5% | 21% | 19% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 30 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1012 hPa | 35 % | 12 °C | 50 % | 0% | 1% | 21% | 36% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 29 °C 29 °C |
0,6 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1012 hPa | 37 % | 13 °C | 71 % | 0% | 2% | 32% | 59% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
0,3 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1011 hPa | 41 % | 13 °C | 76 % | 0% | 9% | 35% | 65% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
0,5 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 42 % | 13 °C | 85 % | 0% | 5% | 21% | 81% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1011 hPa | 51 % | 15 °C | 96 % | 0% | 22% | 26% | 94% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východný |
1012 hPa | 59 % | 16 °C | 88 % | 0% | 1% | 3% | 87% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1013 hPa | 67 % | 16 °C | 94 % | 0% | 0% | 3% | 94% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1015 hPa | 78 % | 17 °C | 85 % | 0% | 0% | 3% | 84% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 17 °C | 91 % | 0% | 5% | 3% | 90% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 17 °C | 86 % | 0% | 15% | 5% | 83% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 88 % | 17 °C | 86 % | 0% | 7% | 8% | 84% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 16 °C | 88 % | 0% | 50% | 18% | 72% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 16 °C | 70 % | 0% | 50% | 13% | 30% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 16 °C | 49 % | 0% | 44% | 3% | 3% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 16 °C | 36 % | 0% | 32% | 0% | 5% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 16 °C | 32 % | 0% | 29% | 0% | 4% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 35 % | 5% | 28% | 0% | 10% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 99 % | 15 °C | 60 % | 47% | 51% | 0% | 16% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 74 % | 63% | 64% | 0% | 24% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1016 hPa | 75 % | 14 °C | 46 % | 0% | 12% | 0% | 39% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 58 % | 13 °C | 50 % | 0% | 1% | 0% | 49% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 48 % | 13 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 31 % | 9 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1015 hPa | 25 % | 7 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,1 mm | 6.1 m/s22 km/h východný |
1014 hPa | 26 % | 8 °C | 37 % | 0% | 1% | 7% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,1 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1013 hPa | 44 % | 11 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
El Progreso, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,3028; -91,9267
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 007
Nadmorská výška: 1491 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Las Margaritas, Las Margaritas, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Progreso, Mexiko. Predpoveď počasia El Progreso.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Progreso dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Progreso
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Progreso
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 18:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 19:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:11 | 18.05.2026 20:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |