Počasie El Progreso dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Progreso na 10 dní.
Piatok 22. máj
29 / 17°C
| 0.2 mm | 14 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 18:33
PO HODINÁCH
západ slnka 18:33
|
|
Predpoveď počasia El Progreso, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1016 hPa | 91 % | 16 °C | 89 % | 0% | 75% | 0% | 62% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1016 hPa | 87 % | 14 °C | 92 % | 0% | 1% | 0% | 92% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 28 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1013 hPa | 29 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 9% | 98% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 12 °C | 94 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1017 hPa | 82 % | 15 °C | 99 % | 0% | 0% | 2% | 99% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 82 % | 13 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 29 % | 9 °C | 20 % | 0% | 0% | 4% | 16% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1013 hPa | 57 % | 14 °C | 82 % | 0% | 0% | 5% | 81% | |
El Progreso, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,3028; -91,9267
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 007
Nadmorská výška: 1491 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Las Margaritas, Las Margaritas, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Progreso, Mexiko. Predpoveď počasia El Progreso.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Progreso dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Progreso
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 19:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 19:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:29 | 23.05.2026 00:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |