Počasie El Progreso dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Progreso, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 17 °C | 89 % | 0% | 6% | 0% | 89% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,4 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1017 hPa | 98 % | 16 °C | 99 % | 0% | 98% | 0% | 46% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1014 hPa | 39 % | 13 °C | 55 % | 0% | 3% | 17% | 46% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1013 hPa | 41 % | 9 °C | 90 % | 0% | 0% | 1% | 90% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1016 hPa | 91 % | 16 °C | 89 % | 0% | 75% | 0% | 62% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1016 hPa | 87 % | 14 °C | 92 % | 0% | 1% | 0% | 92% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 28 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1013 hPa | 29 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 9% | 98% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 12 °C | 94 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
El Progreso, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,3028; -91,9267
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 007
Nadmorská výška: 1491 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Las Margaritas, Las Margaritas, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Progreso, Mexiko. Predpoveď počasia El Progreso.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Progreso dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Progreso
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Progreso
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:30 | 21.05.2026 23:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |