Počasie El Puro vikend
Predpoveď počasia pre mesto El Puro na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
36 / 24°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 28 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 37 °C | 18:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 18:27
PO HODINÁCH
západ slnka 18:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Puro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 49 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 38 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 28 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 39 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 31 % | 17 °C | 86 % | 0% | 0% | 3% | 86% | |
El Puro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8318; -91,5259
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
- Estado de Tabasco, Villahermosa, Tabasco
- Balancán, Balancán de Domínguez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Puro, Mexiko. Predpoveď počasia El Puro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Puro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Puro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 18:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 18:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:47 | 01.05.2026 05:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |