Počasie El Ranchero dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Ranchero na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
22 / 12°C
| 4.4 mm | 6 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
|
|
Predpoveď počasia El Ranchero, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 13 °C | 97 % | 0% | 0% | 75% | 94% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 10 °C | 96 % | 0% | 9% | 7% | 96% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 22 °C 22 °C |
3,6 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 48 % | 10 °C | 90 % | 0% | 31% | 57% | 78% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1017 hPa | 72 % | 11 °C | 96 % | 0% | 0% | 42% | 96% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1019 hPa | 92 % | 10 °C | 90 % | 0% | 46% | 30% | 75% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 53% | 0% | 96% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 19 °C |
3,8 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 9 °C | 76 % | 0% | 10% | 22% | 70% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 10 °C | 78 % | 0% | 4% | 32% | 68% | |
El Ranchero, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5084; -98,1074
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2586 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- Tetla de la Solidaridad, Santiago Tetla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Ranchero, Mexiko. Predpoveď počasia El Ranchero.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Ranchero dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Ranchero
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:47 | 24.05.2026 01:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |