Počasie El Refugio, Querétaro dnes
Predpoveď počasia El Refugio, Querétaro 26. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Refugio, Querétaro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1009 hPa | 94 % | 21 °C | 88 % | 0% | 87% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 19 °C | 78 % | 0% | 73% | 0% | 5% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 11 % | 3 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1003 hPa | 53 % | 20 °C | 75 % | 0% | 0% | 3% | 75% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 88 % | 21 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1008 hPa | 87 % | 17 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 39 °C 37 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 10 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1004 hPa | 43 % | 18 °C | 38 % | 0% | 0% | 5% | 34% | |
El Refugio, Querétaro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5539; -99,7466
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 479
Nadmorská výška: 1088 m
Administratívna časť:
- Estado de Querétaro, Queretaro
- Arroyo Seco, Arroyo Seco, Querétaro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Refugio, Querétaro, Mexiko. Predpoveď počasia El Refugio, Querétaro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Refugio, Querétaro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Refugio, Querétaro
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Refugio, Querétaro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:01 | 26.04.2026 03:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |