Počasie El Resbaladero dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Resbaladero na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
19 / 10°C
| 4.5 mm | 9 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 00:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 18:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
|
|
Predpoveď počasia El Resbaladero, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 8 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 9 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 19 °C 18 °C |
4,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 54 % | 9 °C | 89 % | 0% | 72% | 82% | 36% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 79 % | 11 °C | 96 % | 0% | 12% | 15% | 96% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 84 % | 6 °C | 50 % | 0% | 36% | 18% | 12% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 10 °C 9 °C |
1,6 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 73 % | 5 °C | 9 % | 0% | 1% | 8% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
5,6 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 79 % | 11 °C | 98 % | 0% | 87% | 79% | 77% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
0,8 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 76 % | 11 °C | 82 % | 0% | 12% | 35% | 76% | |
El Resbaladero, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,9772; -97,4595
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 29
Nadmorská výška: 2544 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Chalchicomula de Sesma, Ciudad Serdán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Resbaladero, Mexiko. Predpoveď počasia El Resbaladero.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Resbaladero dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Resbaladero
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:48 | 22.05.2026 00:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |