Počasie El Rocío pozajtra
Predpoveď počasia El Rocío 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 29 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Rocío, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1016 hPa | 59 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 54 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 48 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 41 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 38 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 36 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 37 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1016 hPa | 46 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 44 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 39 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 43 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 40 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 36 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 60 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 68 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 66 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 17 % | 3 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 18 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
El Rocío, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3453; -97,1042
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 17
Nadmorská výška: 1696 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Ixhuacán de los Reyes, Ixhuacán de los Reyes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Rocío, Mexiko. Predpoveď počasia El Rocío.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Rocío dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Rocío
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:39 | 28.04.2026 03:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |