Počasie El Romance dnes
| 31 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 22:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
Predpoveď počasia El Romance 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 33 °C. Úhrn zrážok 3,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Romance, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 66 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 10 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 79 % | 10 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 74 % | 10 °C | 3 % | 2% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1015 hPa | 56 % | 11 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 44 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 35 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 27 % | 8 °C | 17 % | 0% | 0% | 10% | 6% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 22 % | 7 °C | 18 % | 0% | 0% | 15% | 3% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 19 % | 6 °C | 26 % | 0% | 0% | 24% | 3% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 17 % | 5 °C | 64 % | 0% | 0% | 62% | 6% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 33 °C 31 °C |
1,5 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 17 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 7% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 25 °C |
1,3 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 39 % | 11 °C | 79 % | 0% | 0% | 40% | 65% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
0,5 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 47 % | 11 °C | 83 % | 0% | 0% | 38% | 80% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,2 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 52 % | 12 °C | 58 % | 0% | 0% | 42% | 44% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 59 % | 13 °C | 54 % | 0% | 0% | 35% | 32% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 70 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 13 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 13 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 12 °C | 90 % | 0% | 0% | 90% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 69 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 82% | 0% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 70 % | 12 °C | 49 % | 0% | 0% | 48% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 77 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 6% | 2% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 81 % | 11 °C | 15 % | 0% | 0% | 8% | 7% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1014 hPa | 82 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 52 % | 10 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 38 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 30 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 25 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 21 % | 6 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 18 % | 4 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1008 hPa | 15 % | 3 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 2% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 13 % | 1 °C | 12 % | 0% | 0% | 10% | 3% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 12 % | 0 °C | 26 % | 0% | 0% | 16% | 13% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1006 hPa | 15 % | 2 °C | 89 % | 0% | 0% | 57% | 79% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 27 % | 7 °C | 98 % | 0% | 0% | 59% | 95% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 34 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 42% | 99% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 36 % | 8 °C | 78 % | 0% | 0% | 22% | 72% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 39 % | 8 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 44 % | 9 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 50 % | 9 °C | 53 % | 0% | 0% | 3% | 53% | |
El Romance, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2992; -101,0664
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 38
Nadmorská výška: 1733 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Jaral del Progreso, Jaral del Progreso
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Romance, Mexiko. Predpoveď počasia El Romance.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Romance dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Romance
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Romance
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:08 | 26.04.2026 03:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |