Počasie El Rosal, México dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Rosal, México na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 11°C
| 0.8 mm | 10 km/h |
| 14 °C | 13 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia El Rosal, México, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 68 % | 7 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 78 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,5 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 27 % | 5 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 35 % | 5 °C | 62 % | 0% | 0% | 52% | 22% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 80 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 22 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 24 % | 1 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
El Rosal, México, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,1013; -99,6856
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 234
Nadmorská výška: 2603 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Jilotepec, Jilotepec de Abasolo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Rosal, México, Mexiko. Predpoveď počasia El Rosal, México.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Rosal, México dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Rosal, México
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:23 | 01.05.2026 05:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |