Počasie El Sábalo týždeň
Predpoveď počasia pre mesto El Sábalo na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
36 / 24°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 29 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 35 °C | 37 °C | 18:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 18:25
PO HODINÁCH
západ slnka 18:25
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Sábalo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 52 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 34 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1006 hPa | 37 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 52 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 28 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 36 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
El Sábalo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,2347; -91,1665
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 38 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Candelaria, Benito Juárez, Campeche
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Sábalo, Mexiko. Predpoveď počasia El Sábalo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Sábalo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Sábalo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 19:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:05 | 29.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |