Počasie El Sabino vikend
Predpoveď počasia pre mesto El Sabino na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň oblačno, poludnie dažďové prehánky, večer slabý dážď.
Piatok 22. máj
26 / 15°C
| 2.2 mm | 4 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:15
PO HODINÁCH
západ slnka 19:15
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Sabino, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 12 °C | 21 % | 0% | 0% | 3% | 19% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 10 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 26 °C |
2,1 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 39 % | 11 °C | 21 % | 0% | 0% | 8% | 13% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 55 % | 13 °C | 74 % | 0% | 0% | 68% | 19% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 12 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 11 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 26 °C |
1,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1014 hPa | 37 % | 10 °C | 25 % | 0% | 11% | 18% | 8% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 24 °C 24 °C |
0,6 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 51 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 10% | 93% | |
El Sabino, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8269; -100,9836
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 23
Nadmorská výška: 1849 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- Indaparapeo, Indaparapeo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Sabino, Mexiko. Predpoveď počasia El Sabino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Sabino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Sabino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:02 | 23.05.2026 01:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |