Počasie El Sauce pozajtra
Predpoveď počasia El Sauce 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 36 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Sauce, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 50 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 54 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 62 % | 18 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 67 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 70 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1011 hPa | 74 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 65 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1011 hPa | 54 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 46 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 36 % | 18 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 35 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 63 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1010 hPa | 85 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 41 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 38 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
El Sauce, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0150; -95,5850
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 30 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Isla, Isla, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Sauce, Mexiko. Predpoveď počasia El Sauce.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Sauce dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Sauce
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:33 | 28.04.2026 03:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |