Počasie El Saucito, Nuevo León dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Saucito, Nuevo León na 10 dní.
Piatok 1. máj
34 / 22°C
| 1.0 mm | 14 km/h |
| 24 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
|
|
Predpoveď počasia El Saucito, Nuevo León, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 78 % | 20 °C | 55 % | 0% | 2% | 0% | 53% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,8 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 21 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 50 % | 19 °C | 50 % | 0% | 49% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 39 % | 17 °C | 39 % | 0% | 0% | 2% | 38% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1003 hPa | 78 % | 21 °C | 5 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 9.6 m/s35 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 77 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h severný |
1010 hPa | 41 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severný |
1009 hPa | 41 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
El Saucito, Nuevo León, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,8823; -99,6772
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 41
Nadmorská výška: 252 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Los Ramones, Los Ramones, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Saucito, Nuevo León, Mexiko. Predpoveď počasia El Saucito, Nuevo León.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Saucito, Nuevo León dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Saucito, Nuevo León
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:32 | 01.05.2026 05:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |