Počasie El Sauz týždeň
Predpoveď počasia pre mesto El Sauz na tento a budúci týždeň.
Utorok 28. apríl
30 / 14°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Sauz, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 82 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 26 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 21 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 8 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 23 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 15 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
El Sauz, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,1072; -96,8689
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 173
Nadmorská výška: 1673 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- San Felipe Tejalápam, Tejalapan
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Sauz, Mexiko. Predpoveď počasia El Sauz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Sauz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Sauz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:38 | 28.04.2026 03:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |