Počasie El Zapotal dnes
| 32 °C | 36 °C | 16:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 18:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 20:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 22:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:48
PO HODINÁCH
západ slnka 18:48
Predpoveď počasia El Zapotal 27. máj 2026
Cez deň oblačno, večer zamračené. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci dažďové prehánky. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 3,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Zapotal, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
11:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 25 °C | 83 % | 0% | 38% | 2% | 72% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 25 °C | 91 % | 0% | 59% | 3% | 78% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1008 hPa | 95 % | 25 °C | 48 % | 0% | 16% | 0% | 37% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 59 % | 0% | 23% | 0% | 47% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1009 hPa | 88 % | 24 °C | 85 % | 0% | 19% | 0% | 82% | |
| 08:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 78 % | 24 °C | 68 % | 0% | 43% | 0% | 41% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 74 % | 24 °C | 45 % | 0% | 23% | 0% | 28% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 69 % | 24 °C | 46 % | 0% | 18% | 0% | 33% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 68 % | 24 °C | 76 % | 0% | 9% | 0% | 74% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 66 % | 24 °C | 64 % | 0% | 3% | 0% | 62% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 24 °C | 51 % | 0% | 7% | 1% | 46% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 65 % | 24 °C | 61 % | 0% | 4% | 2% | 59% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 65 % | 24 °C | 70 % | 0% | 5% | 3% | 68% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1006 hPa | 65 % | 24 °C | 66 % | 0% | 2% | 6% | 64% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1006 hPa | 64 % | 24 °C | 78 % | 0% | 3% | 4% | 76% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1007 hPa | 67 % | 24 °C | 93 % | 0% | 10% | 3% | 93% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1008 hPa | 70 % | 24 °C | 96 % | 0% | 2% | 3% | 96% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1009 hPa | 70 % | 24 °C | 96 % | 0% | 1% | 3% | 96% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 70 % | 24 °C | 93 % | 0% | 10% | 3% | 92% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1010 hPa | 71 % | 24 °C | 96 % | 0% | 19% | 4% | 94% | |
| 23:00
07:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1010 hPa | 73 % | 24 °C | 76 % | 0% | 34% | 11% | 61% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
2,3 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 24 °C | 82 % | 0% | 25% | 11% | 72% | |
| 01:00
09:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
0,6 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 83 % | 0% | 26% | 37% | 68% | |
| 02:00
10:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 68 % | 0% | 21% | 3% | 60% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 68 % | 0% | 12% | 7% | 62% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1008 hPa | 96 % | 24 °C | 26 % | 0% | 3% | 0% | 23% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 96 % | 24 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1010 hPa | 80 % | 24 °C | 10 % | 0% | 0% | 5% | 9% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 24 °C | 14 % | 0% | 0% | 11% | 7% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 70 % | 24 °C | 51 % | 0% | 7% | 25% | 45% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
0,4 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 69 % | 24 °C | 30 % | 0% | 12% | 7% | 18% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
1,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 72 % | 24 °C | 67 % | 0% | 21% | 21% | 47% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 30 °C 36 °C |
0,4 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 25 °C | 74 % | 0% | 0% | 3% | 73% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
0,4 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1009 hPa | 70 % | 24 °C | 64 % | 0% | 18% | 5% | 57% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1008 hPa | 68 % | 24 °C | 42 % | 0% | 8% | 2% | 36% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
0,3 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1008 hPa | 68 % | 24 °C | 48 % | 0% | 7% | 3% | 43% | |
| 17:00
01:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
4,2 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 24 °C | 61 % | 0% | 3% | 10% | 55% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 27 °C 33 °C |
5,9 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 24 °C | 96 % | 0% | 50% | 26% | 90% | |
| 19:00
03:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
2,4 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 95 % | 0% | 57% | 16% | 89% | |
| 20:00
04:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
3,6 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 76% | |
| 21:00
05:00
| dažďové prehánky | 25 °C 31 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 24 °C | 85 % | 0% | 32% | 14% | 77% | |
| 22:00
06:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 24 °C | 64 % | 0% | 34% | 6% | 45% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 97 % | 24 °C | 24 % | 0% | 5% | 9% | 11% | |
El Zapotal, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,5881; -95,1753
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 55
Nadmorská výška: 99 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Santo Domingo Chihuitán, Santo Domingo Chihuitán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Zapotal, Mexiko. Predpoveď počasia El Zapotal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Zapotal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Zapotal
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Zapotal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:07 | 27.05.2026 03:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |