Počasie Ex-Hacienda San Miguel Hueyapán zajtra
| 19 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:07
PO HODINÁCH
západ slnka 19:07
Predpoveď počasia Ex-Hacienda San Miguel Hueyapán 23. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie silné dažďové prehánky, večer slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 6,9 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ex-Hacienda San Miguel Hueyapán, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 13 °C | 29 % | 0% | 0% | 27% | 3% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 10% | 3% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1017 hPa | 89 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 12 °C | 13 % | 0% | 0% | 9% | 3% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 11 °C | 5 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 11 °C | 10 % | 7% | 9% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 11 °C | 17 % | 14% | 16% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 12 °C | 24 % | 17% | 21% | 0% | 3% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 73 % | 12 °C | 11 % | 0% | 7% | 0% | 3% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 61 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 51 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 42 % | 9 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 37 % | 9 °C | 9 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 35 % | 9 °C | 9 % | 0% | 0% | 7% | 1% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 35 % | 9 °C | 42 % | 0% | 4% | 40% | 2% | |
| 15:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 24 °C |
2,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1012 hPa | 38 % | 9 °C | 74 % | 0% | 6% | 67% | 15% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 21 °C 21 °C |
2,1 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1013 hPa | 56 % | 12 °C | 91 % | 0% | 3% | 31% | 88% | |
| 17:00
01:00
| silné dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
1,6 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 78 % | 14 °C | 64 % | 0% | 2% | 58% | 17% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 14 °C | 75 % | 0% | 3% | 34% | 61% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 84 % | 14 °C | 75 % | 0% | 0% | 60% | 35% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 90 % | 14 °C | 55 % | 0% | 1% | 22% | 43% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 92 % | 14 °C | 58 % | 0% | 0% | 48% | 19% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1020 hPa | 97 % | 14 °C | 20 % | 0% | 2% | 12% | 7% | |
| 23:00
07:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 14 °C | 55 % | 48% | 48% | 9% | 6% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 13 °C | 98 % | 100% | 98% | 8% | 0% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 99 % | 12 °C | 97 % | 100% | 97% | 12% | 0% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 99 % | 12 °C | 96 % | 100% | 96% | 1% | 1% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 99 % | 11 °C | 96 % | 98% | 96% | 2% | 14% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 100 % | 10 °C | 98 % | 100% | 97% | 0% | 3% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1018 hPa | 98 % | 10 °C | 77 % | 75% | 75% | 4% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1018 hPa | 99 % | 10 °C | 75 % | 75% | 75% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
2,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 45 % | 11 °C | 41 % | 0% | 14% | 23% | 16% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
0,7 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 65 % | 12 °C | 32 % | 0% | 0% | 11% | 25% | |
Ex-Hacienda San Miguel Hueyapán, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7181; -98,7697
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 75
Nadmorská výška: 2340 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Axapusco, Axapusco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ex-Hacienda San Miguel Hueyapán, Mexiko. Predpoveď počasia Ex-Hacienda San Miguel Hueyapán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ex-Hacienda San Miguel Hueyapán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ex-Hacienda San Miguel Hueyapán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:53 | 23.05.2026 00:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |