Počasie Falcon Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Falcon Dam na 10 dní.
Piatok 1. máj
34 / 25°C
| 0.7 mm | 26 km/h |
| 26 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
|
|
Predpoveď počasia Falcon Dam, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,1 mm | 6.9 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 77 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 29 °C |
0,6 mm | 6.4 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 84 % | 22 °C | 93 % | 0% | 89% | 28% | 22% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 39 % | 18 °C | 98 % | 0% | 98% | 85% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 39 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 30 °C |
0,6 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 74 % | 22 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h severozápadný |
1007 hPa | 79 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 10.9 m/s39 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 48 % | 14 °C | 77 % | 0% | 77% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severný |
1008 hPa | 42 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Falcon Dam, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,5500; -99,1667
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 58 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Falcon Dam, Mexiko. Predpoveď počasia Falcon Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Falcon Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Falcon Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:31 | 01.05.2026 05:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |