Počasie Familia Romero Olvera dnes
| 23 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
Predpoveď počasia Familia Romero Olvera 26. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie jasno. Najvyššia teplota 33 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Familia Romero Olvera, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
10:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 53 % | 7 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 59 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 61 % | 8 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 66 % | 9 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 70 % | 9 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 66 % | 9 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 52 % | 9 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 43 % | 9 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 29 % | 6 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 19 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1010 hPa | 14 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 11 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1007 hPa | 9 % | -3 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1005 hPa | 8 % | -4 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1005 hPa | 8 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1004 hPa | 8 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 20 % | 3 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 20 % | 3 °C | 10 % | 0% | 0% | 2% | 9% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 28 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1012 hPa | 35 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 37 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 42 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 48 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 49 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 52 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 54 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 59 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 56 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 45 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 36 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 27 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 22 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1011 hPa | 18 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1009 hPa | 15 % | 2 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 13 % | 1 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 12 % | 1 °C | 21 % | 0% | 0% | 16% | 6% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 12 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 4% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1005 hPa | 13 % | 1 °C | 52 % | 0% | 0% | 50% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 32 % | 8 °C | 50 % | 0% | 0% | 38% | 25% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 7 °C | 96 % | 0% | 0% | 39% | 94% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 35 % | 8 °C | 88 % | 0% | 0% | 26% | 82% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1013 hPa | 34 % | 7 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 36 % | 7 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 39 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
Familia Romero Olvera, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5806; -100,4339
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 1804 m
Administratívna časť:
- Estado de Querétaro, Queretaro
- Corregidora, Corregidora, Querétaro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Familia Romero Olvera, Mexiko. Predpoveď počasia Familia Romero Olvera.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Familia Romero Olvera dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Familia Romero Olvera
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Familia Romero Olvera
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:05 | 26.04.2026 03:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |