Počasie Familia Torres (Parcela Treinta) dnes
| 20 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:17
PO HODINÁCH
západ slnka 19:17
Predpoveď počasia Familia Torres (Parcela Treinta) 26. apríl 2026
Cez deň dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Familia Torres (Parcela Treinta), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 06:00
15:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severozápadný |
1009 hPa | 52 % | 6 °C | 4 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 49 % | 6 °C | 3 % | 0% | 2% | 2% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 43 % | 6 °C | 3 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1011 hPa | 37 % | 5 °C | 5 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 32 % | 4 °C | 6 % | 0% | 4% | 4% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 26 % | 3 °C | 61 % | 0% | 0% | 61% | 0% | |
| 12:00
21:00
| oblačno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1011 hPa | 24 % | 3 °C | 39 % | 0% | 0% | 39% | 0% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1010 hPa | 22 % | 2 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 14:00
23:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1010 hPa | 21 % | 2 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západný |
1009 hPa | 20 % | 1 °C | 69 % | 0% | 0% | 69% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 18 % | 0 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 22 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 23 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 25 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severozápadný |
1010 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severozápadný |
1011 hPa | 35 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severozápadný |
1011 hPa | 37 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severozápadný |
1012 hPa | 39 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severozápadný |
1012 hPa | 42 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severozápadný |
1012 hPa | 44 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severozápadný |
1012 hPa | 48 % | 4 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1012 hPa | 52 % | 5 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1012 hPa | 55 % | 5 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severozápadný |
1012 hPa | 56 % | 6 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1012 hPa | 57 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1013 hPa | 52 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1013 hPa | 42 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1013 hPa | 35 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 28 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 24 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 21 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 19 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 18 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 17 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 17 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1009 hPa | 16 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1010 hPa | 17 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1010 hPa | 22 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 25 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1011 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1013 hPa | 34 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1013 hPa | 37 % | 4 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 31% | |
Familia Torres (Parcela Treinta), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 32,5733; -114,9253
Časová zóna: America / Tijuana
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 4
Nadmorská výška: 24 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Familia Torres (Parcela Treinta), Mexiko. Predpoveď počasia Familia Torres (Parcela Treinta).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Familia Torres (Parcela Treinta) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Familia Torres (Parcela Treinta)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Familia Torres (Parcela Treinta)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 20:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:51 | 26.04.2026 03:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |