Počasie Filomeno Mata, Veracruz-Llave dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Filomeno Mata, Veracruz-Llave na 10 dní.
Nedeľa 31. máj
25 / 22°C
| 4.0 mm | 4 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
|
|
Predpoveď počasia Filomeno Mata, Veracruz-Llave, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 21 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 11% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,6 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
0,6 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 73 % | 20 °C | 49 % | 0% | 49% | 2% | 0% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 29 °C |
0,7 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 21 °C | 87 % | 0% | 73% | 18% | 41% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 95% | 9% | 94% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 22 °C 27 °C |
0,3 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 21 °C | 95 % | 0% | 93% | 55% | 36% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 32 °C |
4,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 66 % | 21 °C | 72 % | 0% | 42% | 8% | 51% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 22 °C | 98 % | 0% | 94% | 18% | 64% | |
Filomeno Mata, Veracruz-Llave, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2000; -97,7039
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 13 304
Nadmorská výška: 722 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Filomeno Mata, Veracruz-Llave, Mexiko. Predpoveď počasia Filomeno Mata, Veracruz-Llave.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Filomeno Mata, Veracruz-Llave dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Filomeno Mata, Veracruz-Llave
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 18:51 | 31.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |