Počasie Fraccionamiento Altamirano dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fraccionamiento Altamirano na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 14°C
| 3.1 mm | 11 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:17
PO HODINÁCH
západ slnka 19:17
|
|
Predpoveď počasia Fraccionamiento Altamirano, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 10 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
2,5 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 37 % | 8 °C | 71 % | 0% | 4% | 59% | 39% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 55 % | 11 °C | 14 % | 0% | 1% | 13% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 82 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 10 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
1,3 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 36 % | 8 °C | 80 % | 0% | 2% | 49% | 62% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 52 % | 10 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
Fraccionamiento Altamirano, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6681; -101,5144
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 85
Nadmorská výška: 2160 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- Quiroga, Quiroga, Michoacán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fraccionamiento Altamirano, Mexiko. Predpoveď počasia Fraccionamiento Altamirano.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fraccionamiento Altamirano dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fraccionamiento Altamirano
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:04 | 22.05.2026 00:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |