Počasie Fraccionamiento Ex-Hacienda San José dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fraccionamiento Ex-Hacienda San José na 10 dní.
Utorok 2. jún
28 / 15°C
| 6.9 mm | 10 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 19:20
PO HODINÁCH
západ slnka 19:20
|
|
Predpoveď počasia Fraccionamiento Ex-Hacienda San José, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 86 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 14 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
2,8 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 34 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 1% | 4% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
4,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 14 °C | 59 % | 0% | 0% | 58% | 10% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1018 hPa | 97 % | 16 °C | 32 % | 0% | 4% | 22% | 11% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h severozápadný |
1016 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 45 % | 12 °C | 25 % | 0% | 1% | 10% | 15% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 37 % | 10 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 2% | |
Fraccionamiento Ex-Hacienda San José, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7631; -101,1522
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 1877 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- Tarímbaro, Tarímbaro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fraccionamiento Ex-Hacienda San José, Mexiko. Predpoveď počasia Fraccionamiento Ex-Hacienda San José.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fraccionamiento Ex-Hacienda San José dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fraccionamiento Ex-Hacienda San José
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:49 | 02.06.2026 07:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |