Počasie Fraccionamiento la Noria dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fraccionamiento la Noria na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
34 / 23°C
| 0.5 mm | 9 km/h |
| 28 °C | 27 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:35
PO HODINÁCH
západ slnka 19:35
|
|
Predpoveď počasia Fraccionamiento la Noria, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 29 % | 8 °C | 39 % | 0% | 0% | 39% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 42 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 26 % | 9 °C | 22 % | 0% | 0% | 4% | 21% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 34 °C 31 °C |
0,4 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1004 hPa | 9 % | -1 °C | 27 % | 0% | 0% | 18% | 12% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
1,5 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 14 °C | 58 % | 0% | 0% | 47% | 26% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 80 % | 15 °C | 17 % | 0% | 0% | 1% | 15% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,4 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 22 % | 7 °C | 28 % | 0% | 0% | 26% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 19 % | 5 °C | 22 % | 0% | 0% | 18% | 10% | |
Fraccionamiento la Noria, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,5572; -103,3436
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 313
Nadmorská výška: 1120 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Torreón, Torreon, Coahuila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fraccionamiento la Noria, Mexiko. Predpoveď počasia Fraccionamiento la Noria.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fraccionamiento la Noria dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fraccionamiento la Noria
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:01 | 22.05.2026 00:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |