Počasie Fraccionamiento Xalpa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fraccionamiento Xalpa na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
30 / 18°C
| 3.9 mm | 4 km/h |
| 19 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:05
PO HODINÁCH
západ slnka 19:05
|
|
Predpoveď počasia Fraccionamiento Xalpa, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 12 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 31 °C |
0,9 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 37 % | 13 °C | 25 % | 0% | 0% | 2% | 23% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
3,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 47 % | 14 °C | 65 % | 0% | 0% | 25% | 55% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 16 °C | 12 % | 0% | 0% | 10% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 13 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1013 hPa | 43 % | 14 °C | 21 % | 0% | 0% | 3% | 19% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 44 % | 13 °C | 84 % | 0% | 0% | 19% | 81% | |
Fraccionamiento Xalpa, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,8900; -98,8761
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 112
Nadmorská výška: 1566 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Yecapixtla, Yecapixtla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fraccionamiento Xalpa, Mexiko. Predpoveď počasia Fraccionamiento Xalpa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fraccionamiento Xalpa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fraccionamiento Xalpa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:54 | 22.05.2026 00:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |