Počasie General Vicente Guerrero, Durango dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto General Vicente Guerrero, Durango na 10 dní.
Sobota 23. máj
26 / 12°C
| 0.3 mm | 4 km/h |
| 17 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:35
PO HODINÁCH
západ slnka 19:35
|
|
Predpoveď počasia General Vicente Guerrero, Durango, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 73 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 26 % | 4 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1009 hPa | 23 % | 3 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 59 % | 9 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 8 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 21 % | 2 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1007 hPa | 14 % | -1 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
General Vicente Guerrero, Durango, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,7343; -103,9849
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 15 982
Nadmorská výška: 1956 m
Administratívna časť:
- Estado de Durango, Durango, Durango
- Vicente Guerrero, General Vicente Guerrero, Durango
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie General Vicente Guerrero, Durango, Mexiko. Predpoveď počasia General Vicente Guerrero, Durango.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre General Vicente Guerrero, Durango dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie General Vicente Guerrero, Durango
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:10 | 23.05.2026 01:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |