Počasie Gilita dnes
Predpoveď počasia Gilita 26. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 38 °C. V noci najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gilita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 12 % | -4 °C | 17 % | 0% | 0% | 2% | 17% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1008 hPa | 15 % | -5 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 6 % | -7 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 4 % | -9 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1005 hPa | 9 % | -7 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 17 % | -2 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1009 hPa | 7 % | -5 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 37 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 5 % | -7 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
Gilita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,3931; -103,1998
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 285
Nadmorská výška: 1149 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Viesca, Viesca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gilita, Mexiko. Predpoveď počasia Gilita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gilita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Gilita
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Gilita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 20:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:11 | 26.04.2026 03:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |