Počasie Goteras Dos (Andrés García Marín) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Goteras Dos (Andrés García Marín) na 10 dní.
Pondelok 1. jún
26 / 16°C
| 0.2 mm | 6 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:32
PO HODINÁCH
západ slnka 19:32
|
|
Predpoveď počasia Goteras Dos (Andrés García Marín), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 68 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 70 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 34 % | 9 °C | 55 % | 0% | 9% | 54% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západný |
1010 hPa | 24 % | 4 °C | 20 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 57 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1014 hPa | 25 % | 5 °C | 31 % | 0% | 0% | 31% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 21 % | 2 °C | 68 % | 0% | 0% | 60% | 21% | |
Goteras Dos (Andrés García Marín), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,7892; -103,2939
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 1697 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Tlaltenango de Sánchez Román, Tlaltenango de Sánchez Román
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Goteras Dos (Andrés García Marín), Mexiko. Predpoveď počasia Goteras Dos (Andrés García Marín).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Goteras Dos (Andrés García Marín) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Goteras Dos (Andrés García Marín)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 20:12 | 01.06.2026 06:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |