Počasie Granada, Campeche pozajtra
Predpoveď počasia Granada, Campeche 28. apríl 2026
Cez deň jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 37 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Granada, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 52 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 58 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 64 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 71 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 21 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 32 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 24 % | 13 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 53 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 83 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 29 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1006 hPa | 28 % | 14 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
Granada, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,4854; -91,0490
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 47 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Carmen, Ciudad del Carmen
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Granada, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Granada, Campeche.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Granada, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Granada, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 19:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 19:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:14 | 28.04.2026 03:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |