Počasie Granja el Porvenir dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Granja el Porvenir na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 16°C
| 4.2 mm | 5 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
|
|
Predpoveď počasia Granja el Porvenir, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 28 °C |
3,7 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 28 % | 9 °C | 8 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 25 °C |
0,5 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1009 hPa | 31 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 23 % | 5 °C | 25 % | 0% | 0% | 18% | 8% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 20 % | 3 °C | 44 % | 0% | 0% | 43% | 7% | |
Granja el Porvenir, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5997; -101,3633
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 1712 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Irapuato, Irapuato, Guanajuato
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Granja el Porvenir, Mexiko. Predpoveď počasia Granja el Porvenir.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Granja el Porvenir dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Granja el Porvenir
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:02 | 22.05.2026 00:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |